namsenauto.no/trondheim

Kontakt Namsen Auto Trondheim

Kontakt Namsen Auto Grong

Lurer du på noe? Spør!

Kabe Imperial 600 KS

Pris:

449 900

  • Salgstype: Brukt
  • Årsmodell: 2017
  • Sengeplasser: 4
  • Lengde: 817
  • Første registrering: 06.06.2017
  • Totalvekt: 2000
  • Sted: Namsen Auto Grong

Utstyr

  • Alufelger
  • Dyrefri
  • Fast toalett
  • Fryseboks
  • Gassuttak
  • Gulvvarme
  • Kjøleskap
  • Microbølgeovn
  • Radio / CD
  • Røykfri
  • Sentralvarme
  • Sommerhjul
  • Stekeovn
  • TV-Antenne
  • Vannbårne varme
  • Varmtvann

Produktbeskrivelse

FLOTT VOGN I DELIKAT IMPERIAL UTFØRELSE - KABE 600 KS ER PÅ LAGER HOS OSS!!

Denne vogna er produsert i 2016 , men er solgt og registrert første gang 06.06.2017.

Nydelig vogn med masse utstyr - vi nevner noen høydepunkter her: Alde 3020 sentralvarme med gulvvarme, **takmontert aircondition**, 2 DIN DAB+ radio fra Pioneer, TV og antenne, cityvann, **Truma mover**, microbølgeovn, stekeovn, sentralstøvsuger, zip markise, stort kjøleskap og fryseboks, store skap med tørkemuligheter, LED belysning osv osv.

Denne bør sees!!

Kom innom oss for en trivelig handel!!

NAMSEN AUTO AS - Norges største caravan og bruktbilforretning ønsker deg velkommen som kunde!

Vi formidler over 1 400 enheter i året og har en unik erfaring med de fleste merker i markedet,

noe som gir deg som kunde en god trygghet ved ditt neste bil- eller caravan-kjøp!

Namsen Auto AS er forhandler for bl.a Kroken Caravan og ved våre to avdelinger leverer vi bl.a bobil og campingvogn fra

Niesmann-Bischof, Hymer, Laika, Carado, LMC, KABE, Adria og Sun Living, så her finnes det noe for ethvert ønske og behov!

Vi har til enhver tid et stort og bredt utvalg av brukte leveringsklare personbiler på lager - til gode priser!

Vi tar innbytte - alle merker er av interesse.

Vi tilbyr forsikring og finansiering fra Gjensidige og Santander!

Du finner oss i Grong og Trondheim. Begge våre avdelinger er fullt utstyrt med topp moderne verksted og svært gode utstillinger - totalt over 5 000 m2 innendørs utstillingshall!

Vi utfører service på alle merker og forhandler alle kjente merkevarer som ALDE, Thruma, hengerfeste, Oyster og rekvisita fra Max Fritid, KAMA m.m++

Begge avdelinger har en rikholdig tilbehørsbutikk.

Du finner full veibeskrivelse til våre avdelinger, komplett utvalg og mer informasjon på vår hjemmeside www.namsenauto.no.

Kontaktinformasjon Salg Grong:

Jo Morten Grande - 917 89 999 / jomorten@namsenauto.no

Geir Arne Opdahl - 481 49 999 / geir@namsenauto.no

Joakim Sundvik - 405 66 999 / joakim@namsenauto.no

Sigrid Hongseth - 403 84 999 / sigrid@namsenauto.no

Svein Nordbakk - 909 22 999 / svein@namsenauto.no

Erik Sørkilflå - 958 59 999 / erik@namsenauto.no

Kontaktinformasjon Salg Trondheim

Bjarne Knutsen - 405 64 999 / bjarne@namsenauto.no

Christoffer Brandvik - 909 18 937 / christoffer@namsenauto.no

Vi tar forbehold om feil i annonseteksten

Spørsmål? Spør en ekspert!

Kontakt Namsen Auto Trondheim

Kontakt Namsen Auto Grong

Har du spørsmål om Kabe Imperial 600 KS?