namsenauto.no/trondheim

Kontakt Namsen Auto Trondheim

Kontakt Namsen Auto Grong

Lurer du på noe? Spør!

Dethleffs Camper Snow 650

Pris:

399 900

  • Salgstype: Brukt
  • Årsmodell: 2018
  • Sengeplasser: 6
  • Lengde: 871
  • Første registrering: 14.05.18
  • Totalvekt: 2500
  • Sted: Namsen Auto Grong

Utstyr

  • Dyrefri
  • Fast toalett
  • Fryseboks
  • Gulvvarme
  • Kjøleskap
  • Røykfri
  • Sentralvarme
  • Sommerhjul
  • Stekeovn
  • Vannbårne varme
  • Varmtvann

Produktbeskrivelse

GJØR EN SVÆRT GOD HANDEL PÅ CAMPINGVOGN NÅ!

SOM NY DETHLEFF CAMPER SNOW - REGISTRERT MAI 2018 ER PÅ LAGER HOS OSS.

Svært pen vogn som passer ferfekt for barnefamilier eller de med behov for flere sengplasser - se bilder.

Vogna er utstyrt med batteripakke, ALDE 3020 sentralvarme, stekeovn, 3 køyesenger bak, romslig midtsittegruppe, muligheter for å stenge av til både "foreldresoverom" og køyeavdeling, myggdør, LED belysning, AKS stabilisator, AAA bremser, lettvekt støtteben, GFK glassfibertak, TV holder osv

Kom innom oss for en trivelig handel!!

NAMSEN AUTO AS - Norges største caravan og bruktbilforretning ønsker deg velkommen som kunde!

Vi formidler over 1 400 enheter i året og har en unik erfaring med de fleste merker i markedet,

noe som gir deg som kunde en god trygghet ved ditt neste bil- eller caravan-kjøp!

Namsen Auto AS er forhandler for bl.a Kroken Caravan og ved våre to avdelinger leverer vi bl.a bobil og campingvogn fra

Niesmann-Bischof, Hymer, Laika, Carado, LMC, KABE, Adria og Sun Living, så her finnes det noe for ethvert ønske og behov!

Vi har til enhver tid et stort og bredt utvalg av brukte leveringsklare personbiler på lager - til gode priser!

Vi tar innbytte - alle merker er av interesse.

Vi tilbyr forsikring og finansiering fra Gjensidige og Santander!

Du finner oss i Grong og Trondheim. Begge våre avdelinger er fullt utstyrt med topp moderne verksted og svært gode utstillinger - totalt over 5 000 m2 innendørs utstillingshall!

Vi utfører service på alle merker og forhandler alle kjente merkevarer som ALDE, Thruma, hengerfeste, Oyster og rekvisita fra Max Fritid, KAMA m.m++

Begge avdelinger har en rikholdig tilbehørsbutikk.

Du finner full veibeskrivelse til våre avdelinger, komplett utvalg og mer informasjon på vår hjemmeside www.namsenauto.no.

Kontaktinformasjon Salg Grong:

Geir Arne Opdahl - 481 49 999 / geir@namsenauto.no

Joakim Sundvik - 405 66 999 / joakim@namsenauto.no

Jo Morten Grande - 917 89 999 / jomorten@namsenauto.no

Sigrid Hongseth - 403 84 999 / sigrid@namsenauto.no

Svein Nordbakk - 909 22 999 / svein@namsenauto.no

Erik Sørkilflå - 958 59 999 / erik@namsenauto.no

Kontaktinformasjon Salg Trondheim:

Bjarne Knutsen - 405 64 999 / bjarne@namsenauto.no

Christoffer Brandvik - 909 18 937 / christoffer@namsenauto.no

Vi tar forbehold om feil i annonseteksten.

Kom innom oss for en trivelig handel!!

Spørsmål? Spør en ekspert!

Kontakt Namsen Auto Trondheim

Kontakt Namsen Auto Grong

Har du spørsmål om Dethleffs Camper Snow 650?