Namsen Auto Trondheim

Kontakt Namsen Auto Trondheim

Lurer du på noe? Spør!

Denne siden er beskyttet av reCAPTCHA og Google Personvernerklæring og Vilkår for bruk er gjeldende.

Adria Alpina 663 HT *ALDE*

Pris:

kr 439 900

  • Salgstype: Fabrikkny
  • Årsmodell: 2020
  • Sengeplasser: 4
  • Lengde: 869cm
  • Totalvekt: 2000kg
  • Sted: Namsen Auto Trondheim, Øysand

Har du innbytte?

Legg inn reg.nr og litt informasjon om campingvognen du ønsker å bytte inn, så gir vi deg et estimat på mellomlegg.
Dette fant vi om ditt kjøretøy, vennligst fyll ut så mange felter som mulig i hver kategori for en mer nøyaktiv verdivurdering.

Generell informasjon

Utseende

Detaljer

Chassis

Ustyr

Kontaktinformasjon

Utstyr

  • Alufelger
  • Fast toalett
  • Gulvvarme
  • Kjøleskap
  • Microbølgeovn
  • Stekeovn
  • Vannbårne varme
  • Varmtvann

Produktbeskrivelse

Ref: 037650

En svært innbydende 2020 - modell Adria Alpina 663 HT har kommet for salg hos oss. Med Alde varmesystem er dette en vogn du komfortabelt kan bruke både sommer og vinter.

Av kvaliteter ønsker vi å nevne:

- Stort frontkjøkken med panoramavindu

- Tverrstilt bad bak i vognen med stor dusj

- Tverrstilt, stor dobbeltseng

- Lyse og innbydende farger

- Lekker lyssetting

Denne leveres med pluss-pakke som inneholder: myggnett i dør, mikrobølgeovn, AKS kobling på drag og aluminiumsfelger.

Denne bør sees!

Ta kontakt for en hyggelig handel!

NAMSEN AUTO AS - Norges største caravan og bruktbilforretning ønsker deg velkommen som kunde!

Vi formidler over 1 400 enheter i året og har en unik erfaring med de fleste merker i markedet,

noe som gir deg som kunde en god trygghet ved ditt neste bil- eller caravan-kjøp!

Namsen Auto AS er forhandler for bl.a Kroken Caravan og ved våre to avdelinger leverer vi bl.a bobil og campingvogn fra

Niesmann-Bischof, Hymer, Laika, Carado, LMC, KABE, Adria og Sun Living, så her finnes det noe for ethvert ønske og behov!

Vi har til enhver tid et stort og bredt utvalg av brukte leveringsklare personbiler på lager - til gode priser!

Vi tar innbytte - alle merker er av interesse.

Vi tilbyr forsikring og finansiering fra Gjensidige og Santander!

Du finner oss i Grong og Trondheim. Begge våre avdelinger er fullt utstyrt med topp moderne verksted og svært gode utstillinger - totalt over 5 000 m2 innendørs utstillingshall!

Vi utfører service på alle merker og forhandler alle kjente merkevarer som ALDE, Truma, hengerfeste, Oyster og rekvisita fra Max Fritid, KAMA m.m++

Begge avdelinger har en rikholdig tilbehørsbutikk.

Du finner full veibeskrivelse til våre avdelinger, komplett utvalg og mer informasjon på vår hjemmeside www.namsenauto.no.

Kontaktinformasjon Salg Trondheim:

Christoffer Brandvik - 909 18 937 / christoffer@namsenauto.no

Bjarne Knutsen - 405 64 999 / bjarne@namsenauto.no

Dag Erik Ysland - 99 20 52 61 / dag.erik@namsenauto.no

Alf Petter Herskedal - 46 83 76 20 / alf@namsenauto.no

Kontaktinformasjon Salg Grong:

Geir Arne Opdahl - 481 49 999 / geir@namsenauto.no

Jo Morten Grande - 917 89 999 / jomorten@namsenauto.no

Sigrid Hongseth - 403 84 999 / sigrid@namsenauto.no

Svein Nordbakk - 909 22 999 / svein@namsenauto.no

Erik Sørkilflå - 958 59 999 / erik@namsenauto.no

Vi tar forbehold om feil i annonseteksten

Spørsmål? Spør en ekspert!

Kontakt Namsen Auto Trondheim

Har du spørsmål om Adria Alpina 663 HT *ALDE*?

Denne siden er beskyttet av reCAPTCHA og Google Personvernerklæring og Vilkår for bruk er gjeldende.