namsenauto.no/trondheim

Kontakt Namsen Auto Trondheim

Kontakt Namsen Auto Grong

Lurer du på noe? Spør!

Adria Adora 613 HT

Pris:

299 900

  • Salgstype: Brukt
  • Årsmodell: 2018
  • Sengeplasser: 4
  • Lengde: 821
  • Første registrering: 21.08.2018
  • Totalvekt: 1800
  • Sted: Namsen Auto Grong

Utstyr

  • Alufelger
  • Fast toalett
  • Fryseboks
  • Gulvvarme
  • Kjøleskap
  • Røykfri
  • Sommerhjul
  • Stekeovn
  • Vannbårne varme
  • Varmtvann

Produktbeskrivelse

TILNÆRMET SOM NY ADRIA ADORA 613 HT MED TO ENKLE SENGER OG STORT BAD BAK!

Strøken vogn med Zip-markise og ALDE vannbåren varmeanlegg + elektrisk gulvvarme!

Solgt ny fra Namsen Auto AS 21.08.2018. Selges for kunde grunnet overgang til større vogn.

Flott og ikke minst romslig vogn med stor sofa i front, to enkle senger + stort bad bak i vogna med gode dusjmuligheter. Vogna er også utstyrt med stekeovn, TV-feste, Bluetooth stereopakke, alu.felger, panoramaluke i front, batteripakke og NX-1 gassalarm!

Ved kjapp handel kan vegger til ZIP-markise medfølge!

Selges med resterende nyvogn-garanti!

TA KONTAKT FOR MER INFO!

NAMSEN AUTO AS - Norges største caravan og bruktbilforretning ønsker deg velkommen som kunde!

Vi formidler over 1 400 enheter i året og har en unik erfaring med de fleste merker i markedet,

noe som gir deg som kunde en god trygghet ved ditt neste bil- eller caravan-kjøp!

Namsen Auto AS er forhandler for bl.a Kroken Caravan og ved våre to avdelinger leverer vi bl.a bobil og campingvogn fra

Niesmann-Bischof, Hymer, Laika, Carado, LMC, KABE, Adria og Sun Living, så her finnes det noe for ethvert ønske og behov!

Vi har til enhver tid et stort og bredt utvalg av brukte leveringsklare personbiler på lager - til gode priser!

Vi tar innbytte - alle merker er av interesse.

Vi tilbyr forsikring og finansiering fra Gjensidige og Santander!

Du finner oss i Grong og Trondheim. Begge våre avdelinger er fullt utstyrt med topp moderne verksted og svært gode utstillinger - totalt over 5 000 m2 innendørs utstillingshall!

Vi utfører service på alle merker og forhandler alle kjente merkevarer som ALDE, Thruma, hengerfeste, Oyster og rekvisita fra Max Fritid, KAMA m.m++

Begge avdelinger har en rikholdig tilbehørsbutikk.

Du finner full veibeskrivelse til våre avdelinger, komplett utvalg og mer informasjon på vår hjemmeside www.namsenauto.no.

Kontaktinformasjon Salg Grong:

Jo Morten Grande - 917 89 999 / jomorten@namsenauto.no

Joakim Sundvik - 405 66 999 / joakim@namsenauto.no

Geir Arne Opdahl - 481 49 999 / geir@namsenauto.no

Sigrid Hongseth - 403 84 999 / sigrid@namsenauto.no

Svein Nordbakk - 909 22 999 / svein@namsenauto.no

Erik Sørkilflå - 958 59 999 / erik@namsenauto.no

Ole Kristian Balvold - 951 89 999 / okb@namsenauto.no

Kontaktinformasjon Salg Trondheim:

Bjarne Knutsen - 405 64 999 / bjarne@namsenauto.no

Christoffer Brandvik - 909 18 937 / christoffer@namsenauto.no

Vi tar forbehold om feil i annonseteksten

Spørsmål? Spør en ekspert!

Kontakt Namsen Auto Trondheim

Kontakt Namsen Auto Grong

Har du spørsmål om Adria Adora 613 HT?