Namsen Auto Trondheim

Kontakt Namsen Auto Trondheim

Lurer du på noe? Spør!

Denne siden er beskyttet av reCAPTCHA og Google Personvernerklæring og Vilkår for bruk er gjeldende.

Sun Living A 70 DK

Pris per uke:

kr 15 900

  • Salgstype: Til leie
  • Årsmodell: 2019
  • Sengeplasser: 7
  • Lengde: 699cm
  • Kilometerstand: 50km
  • Girkasse: Automat
  • Hjuldrift: Forhjulsdrift
  • Antall hestekrefter: 150
  • Sylindervolum: 2,3L
  • Antall seter: 7
  • Totalvekt: 3500kg
  • Nyttelast: 530kg
  • Sted: Namsen Auto Trondheim, Øysand

Produktbeskrivelse

Til leie.

Kr 15900 for 1 uke fri km.

Kr 27000 for 2 uker fri km.

Kr 39900 for 3 uker fri km.

Kr 7000 i depositum.

Ved skade kr 10000 i egenandelen.'

Ring 91539999

Vi har fått inn en svært praktisk og romslig Sun Living A70 DK for salg. Bilen har 150 hk, automatgir og tilhengerfeste som kan trekke 2 tonn.

Av utstyr nevnes automat - ratt og girkule i skinn - markise - LED markeringslys fremme - Truma varmesystem - krok - matter bodel - isofix - tekstil pk. - panoramaluke - steikovn - esp . - mm

Denne bør sees!

NAMSEN AUTO AS - Norges største caravan og bruktbilforretning ønsker deg velkommen som kunde!

Vi formidler over 1 400 enheter i året og har en unik erfaring med de fleste merker i markedet,

noe som gir deg som kunde en god trygghet ved ditt neste bil- eller caravan-kjøp!

Namsen Auto AS er forhandler for bl.a Kroken Caravan og ved våre to avdelinger leverer vi bl.a bobil og campingvogn fra

Niesmann-Bischof, Hymer, Laika, Carado, LMC, KABE, Adria og Sun Living, så her finnes det noe for ethvert ønske og behov!

Vi har til enhver tid et stort og bredt utvalg av brukte leveringsklare personbiler på lager - til gode priser!

Vi tar innbytte - alle merker er av interesse.

Vi tilbyr forsikring og finansiering fra Gjensidige og Santander!

Du finner oss i Grong og Trondheim. Begge våre avdelinger er fullt utstyrt med topp moderne verksted og svært gode utstillinger - totalt over 5 000 m2 innendørs utstillingshall!

Vi utfører service på alle merker og forhandler alle kjente merkevarer som ALDE, Truma, hengerfeste, Oyster og rekvisita fra Max Fritid, KAMA m.m++

Begge avdelinger har en rikholdig tilbehørsbutikk.

Du finner full veibeskrivelse til våre avdelinger, komplett utvalg og mer informasjon på vår hjemmeside www.namsenauto.no.

Kontaktinformasjon Salg Trondheim:

Bjarne Knutsen - 405 64 999 / bjarne@namsenauto.no

Christoffer Brandvik - 909 18 937 / christoffer@namsenauto.no

Dag Erik Ysland - 99 20 52 61 / dag.erik@namsenauto.no

Kontaktinformasjon Salg Grong:

Geir Arne Opdahl - 481 49 999 / geir@namsenauto.no

Jo Morten Grande - 917 89 999 / jomorten@namsenauto.no

Sigrid Hongseth - 403 84 999 / sigrid@namsenauto.no

Svein Nordbakk - 909 22 999 / svein@namsenauto.no

Erik Sørkilflå - 958 59 999 / erik@namsenauto.no

Rune Hanssen - 902 82 952 / rune@namsenauto.no

Vi tar forbehold om feil i annonseteksten

Kontakt Namsen Auto Trondheim

Vil du leie Sun Living A 70 DK?

Denne siden er beskyttet av reCAPTCHA og Google Personvernerklæring og Vilkår for bruk er gjeldende.