namsenauto.no/trondheim

Kontakt Namsen Auto Trondheim

Kontakt Namsen Auto Grong

Lurer du på noe? Spør!

Rimor Katamarano 11 P

Pris:

349 900

  • Salgstype: Brukt
  • Årsmodell: 2008
  • Sengeplasser: 3
  • Lengde: 599
  • Første registrering: 20.11.2009
  • Kilometerstand: 60600
  • Girkasse: Manuell
  • Hjuldrift: Forhjulsdrift
  • Antall hestekrefter: 130
  • Sylindervolum: 2.2
  • Antall seter: 3
  • Totalvekt: 3500
  • Nyttelast: 990
  • Sted: Namsen Auto Trondheim, Øysand

Utstyr

  • Elektriske vinduer
  • Fast toalett
  • Kjøleskap
  • Klimaanlegg bildel
  • Markise
  • Ryggekamera
  • Sykkelstativ
  • TV-antenne
  • Vinterhjul

Produktbeskrivelse

Ref: VH18233

En velholdt Rimor Katamarano 11P har kommet for salg hos oss. Bilen er praktisk innredet på 599 cm, som gjør at den kan parkeres på vanlig biloppstillingsplass og går som personbil på ferge. Denne kan kjøres på klasse B førerkort med god nyttelast!

Ta kontakt for mer informasjon.

NAMSEN AUTO AS - Norges største caravan og bruktbilforretning ønsker deg velkommen som kunde!

Vi formidler over 1 400 enheter i året og har en unik erfaring med de fleste merker i markedet,

noe som gir deg som kunde en god trygghet ved ditt neste bil- eller caravan-kjøp!

Namsen Auto AS er forhandler for bl.a Kroken Caravan og ved våre to avdelinger leverer vi bl.a bobil og campingvogn fra

Niesmann-Bischof, Hymer, Laika, Carado, LMC, KABE, Adria og Sun Living, så her finnes det noe for ethvert ønske og behov!

Vi har til enhver tid et stort og bredt utvalg av brukte leveringsklare personbiler på lager - til gode priser!

Vi tar innbytte - alle merker er av interesse.

Vi tilbyr forsikring og finansiering fra Gjensidige og Santander!

Du finner oss i Grong og Trondheim. Begge våre avdelinger er fullt utstyrt med topp moderne verksted og svært gode utstillinger - totalt over 5 000 m2 innendørs utstillingshall!

Vi utfører service på alle merker og forhandler alle kjente merkevarer som ALDE, Truma, hengerfeste, Oyster og rekvisita fra Max Fritid, KAMA m.m++

Begge avdelinger har en rikholdig tilbehørsbutikk.

Du finner full veibeskrivelse til våre avdelinger, komplett utvalg og mer informasjon på vår hjemmeside www.namsenauto.no.

Kontaktinformasjon Salg Trondheim:

Christoffer Brandvik - 909 18 937 / christoffer@namsenauto.no

Bjarne Knutsen - 405 64 999 / bjarne@namsenauto.no

Dag Erik Ysland - 992 05 261 /dag.erik@namsenauto.no

Kontaktinformasjon Salg Grong:

Geir Arne Opdahl - 481 49 999 / geir@namsenauto.no

Jo Morten Grande - 917 89 999 / jomorten@namsenauto.no

Sigrid Hongseth - 403 84 999 / sigrid@namsenauto.no

Svein Nordbakk - 909 22 999 / svein@namsenauto.no

Erik Sørkilflå - 958 59 999 / erik@namsenauto.no

Vi tar forbehold om feil i annonseteksten

Spørsmål? Spør en ekspert!

Kontakt Namsen Auto Trondheim

Kontakt Namsen Auto Grong

Har du spørsmål om Rimor Katamarano 11 P?