namsenauto.no/trondheim

Kontakt Namsen Auto Trondheim

Kontakt Namsen Auto Grong

Lurer du på noe? Spør!

Benimar Mileo 282

Pris:

799 900

  • Salgstype: Brukt
  • Årsmodell: 2019
  • Sengeplasser: 4
  • Lengde: 695
  • Kilometerstand: 3750
  • Girkasse: Automat
  • Hjuldrift: Forhjulsdrift
  • Antall hestekrefter: 150
  • Sylindervolum: 2,3
  • Antall seter: 4
  • Totalvekt: 3500
  • Nyttelast: 461
  • Sted: Namsen Auto Trondheim, Øysand

Utstyr

  • ABS-bremser
  • Airbag fører
  • Airbag passasjer
  • Cruisekontroll
  • Dieselpartikkelfilter
  • Elektriske speil
  • Elektriske vinduer
  • Fast toalett
  • Frostfri spillvanntank
  • Frostfri vanntank
  • Kjøleskap
  • Kjørecomputer
  • Klimaanlegg bildel
  • Lettmetallfelger
  • Luftvarme
  • Markise
  • Myggdør
  • Radio/CD
  • Ryggekamera
  • Stekeovn
  • Varmtvann

Produktbeskrivelse

Ref: BT91676

Som ny: En strøken Benimar Mileo 282 med en fantastisk planløsning har kommet for salg hos oss! Bilen har to senkesenger (dobbelseng bak og enkeltseng foran), noe som gjør at bilen oppleves svært romslig til å være under 7 meter. Bilen er registrert for 4 personer og kan kjøres med førerkort klasse B.

Det er en NorthAutoKapp utgave, det vil si at bilen er laget for Skandinaviske forhold med trefri konstruksjon.

Av utstyr ønsker vi å nevne: Markise, solcellepanel, ryggekamera, Webasto varmesystem, myggnett i dør, 2x senkeseng, 150 hk, automatgir, original Fiat 2-dinskjerm med dabradio, plissegardiner i førerhus, multifunksjonsratt i skinn, avtrekksvifte på kjøkken, stekeovn, stort kjøleskap med fryser mm.

Virkelig en bil som bør sees!

NAMSEN AUTO AS - Norges største caravan og bruktbilforretning ønsker deg velkommen som kunde!

Vi formidler over 1 400 enheter i året og har en unik erfaring med de fleste merker i markedet,

noe som gir deg som kunde en god trygghet ved ditt neste bil- eller caravan-kjøp!

Namsen Auto AS er forhandler for bl.a Kroken Caravan og ved våre to avdelinger leverer vi bl.a bobil og campingvogn fra

Niesmann-Bischof, Hymer, Laika, Carado, LMC, KABE, Adria og Sun Living, så her finnes det noe for ethvert ønske og behov!

Vi har til enhver tid et stort og bredt utvalg av brukte leveringsklare personbiler på lager - til gode priser!

Vi tar innbytte - alle merker er av interesse.

Vi tilbyr forsikring og finansiering fra Gjensidige og Santander!

Du finner oss i Grong og Trondheim. Begge våre avdelinger er fullt utstyrt med topp moderne verksted og svært gode utstillinger - totalt over 5 000 m2 innendørs utstillingshall!

Vi utfører service på alle merker og forhandler alle kjente merkevarer som ALDE, Truma, hengerfeste, Oyster og rekvisita fra Max Fritid, KAMA m.m++

Begge avdelinger har en rikholdig tilbehørsbutikk.

Du finner full veibeskrivelse til våre avdelinger, komplett utvalg og mer informasjon på vår hjemmeside www.namsenauto.no.

Kontaktinformasjon Salg Trondheim:

Christoffer Brandvik - 909 18 937 / christoffer@namsenauto.no

Bjarne Knutsen - 405 64 999 / bjarne@namsenauto.no

Dag Erik Ysland - 99 20 52 61 / dag.erik@namsenauto.no

Alf Petter Herskedal - 46 83 76 20 / alf@namsenauto.no

Kontaktinformasjon Salg Grong:

Geir Arne Opdahl - 481 49 999 / geir@namsenauto.no

Jo Morten Grande - 917 89 999 / jomorten@namsenauto.no

Sigrid Hongseth - 403 84 999 / sigrid@namsenauto.no

Svein Nordbakk - 909 22 999 / svein@namsenauto.no

Erik Sørkilflå - 958 59 999 / erik@namsenauto.no

Vi tar forbehold om feil i annonseteksten

Spørsmål? Spør en ekspert!

Kontakt Namsen Auto Trondheim

Kontakt Namsen Auto Grong

Har du spørsmål om Benimar Mileo 282?