namsenauto.no/trondheim

Kontakt Namsen Auto Trondheim

Kontakt Namsen Auto Grong

Lurer du på noe? Spør!

Volkswagen Touran 1,6 TDi 105hk Highline 7-seter

Pris:

149

  • Salgstype: Brukt
  • Årsmodell: 2009
  • Første registrering: 15.01.2009
  • Kilometerstand: 128076
  • Hovedfarge: Sølv
  • Farge utvendig: Reflexsølv metal
  • Interiørfarge: Antrasitt sports
  • Drivstoff: Diesel
  • Girkasse: Manuell
  • Hjuldrift: Forhjulsdrift
  • Antall hestekrefter: 105
  • Sylindervolum: 1,6
  • Antall seter: 7
  • Karosseritype: Flerbruksbil
  • Sted: Namsen Auto Grong
  • Omregistreringskostnad: 3755,-
  • Pris eks. omreg: 146 125,-

Produktbeskrivelse

ROMSLIG VOLKSWAGEN TOURAN HIGHLINE SOM SELGES PRISGUNSTIG!

TA KONTAKT FOR MER INFO!

NAMSEN AUTO AS - Norges største caravan og bruktbilforretning ønsker deg velkommen som kunde!

Vi formidler over 1 400 enheter i året og har en unik erfaring med de fleste merker i markedet,

noe som gir deg som kunde en god trygghet ved ditt neste bil- eller caravan-kjøp!

Namsen Auto AS er forhandler for bl.a Kroken Caravan og ved våre to avdelinger leverer vi bl.a bobil og campingvogn fra

Niesmann-Bischof, Hymer, Laika, Carado, LMC, KABE, Adria og Sun Living, så her finnes det noe for ethvert ønske og behov!

Vi har til enhver tid et stort og bredt utvalg av brukte leveringsklare personbiler på lager - til gode priser!

Vi tar innbytte - alle merker er av interesse.

Vi tilbyr forsikring og finansiering fra Gjensidige og Santander!

Du finner oss i Grong og Trondheim. Begge våre avdelinger er fullt utstyrt med topp moderne verksted og svært gode utstillinger - totalt over 5 000 m2 innendørs utstillingshall!

Vi utfører service på alle merker og forhandler alle kjente merkevarer som ALDE, Thruma, hengerfeste, Oyster og rekvisita fra Max Fritid, KAMA m.m++

Begge avdelinger har en rikholdig tilbehørsbutikk.

Du finner full veibeskrivelse til våre avdelinger, komplett utvalg og mer informasjon på vår hjemmeside www.namsenauto.no.

Kontaktinformasjon Salg Grong:

Geir Arne Opdahl - 481 49 999 / geir@namsenauto.no

Jo Morten Grande - 917 89 999 / jomorten@namsenauto.no

Sigrid Hongseth - 403 84 999 / sigrid@namsenauto.no

Svein Nordbakk - 909 22 999 / svein@namsenauto.no

Erik Sørkilflå - 958 59 999 / erik@namsenauto.no

Kontaktinformasjon Salg Trondheim

Bjarne Knutsen - 405 64 999 / bjarne@namsenauto.no

Christoffer Brandvik - 909 18 937 / christoffer@namsenauto.no

Vi tar forbehold om feil i annonseteksten

Spørsmål? Spør en ekspert!

Kontakt Namsen Auto Trondheim

Kontakt Namsen Auto Grong

Har du spørsmål om Volkswagen Touran 1,6 TDi 105hk Highline 7-seter?