namsenauto.no/trondheim

Kontakt Namsen Auto Trondheim

Kontakt Namsen Auto Grong

Lurer du på noe? Spør!

Lmc/münsterland Vivo 705 K

Pris:

399 900,-

  • Salgstype: Fabrikkny
  • Årsmodell: 2019
  • Sengeplasser: 6
  • Lengde: 941
  • Totalvekt: 2400
  • Sted: Namsen Auto Grong

Utstyr

  • Dyrefri
  • Fast toalett
  • Fryseboks
  • Kjøleskap
  • Røykfri
  • Sommerhjul
  • Stekeovn
  • Vannbårne varme
  • Varmtvann

Produktbeskrivelse

GJØR EN SVÆRT GOD HANDEL PÅ CAMPINGVOGN NÅ!

Ref: L06284

2019 MODELL LMC VIVO MED MARKEDETS BESTE FUKT- OG TETTHETSGARANTI PÅ HELE 12 ÅR ER ANKOMMET VÅRT LAGER!

Vognen har en svært populær løsning med køyesenger og sitteplasser bak, sidestilt dobbeltseng i midten og stor sittegruppe i front. Vognen har også et stort og pent kjøkken som det oser kvalitet av samt mye skapplass!

Vår modell har utstyr som blant annet luksuspakke, vinterpakke Alde, vektoppjustering 2400 kg, 12v strømforsyningspakke, ATC, ekstra stikkontakter, myggdør, stekeovn, kjøkkenvifte mm.

Hos oss blir den levert med batteripakke, gassflaske og ferdig registrert!

DENNE MÅ SES!!

Velkommen innom for en hyggelig handel.

NAMSEN AUTO AS - Norges største caravan og bruktbilforretning ønsker deg velkommen som kunde!

Vi formidler over 1 400 enheter i året og har en unik erfaring med de fleste merker i markedet,

noe som gir deg som kunde en god trygghet ved ditt neste bil- eller caravan-kjøp!

Namsen Auto AS er forhandler for bl.a Kroken Caravan og ved våre to avdelinger leverer vi bl.a bobil og campingvogn fra

Niesmann-Bischof, Hymer, Laika, Carado, LMC, KABE, Adria og Sun Living, så her finnes det noe for ethvert ønske og behov!

Vi har til enhver tid et stort og bredt utvalg av brukte leveringsklare personbiler på lager - til gode priser!

Vi tar innbytte - alle merker er av interesse.

Vi tilbyr forsikring og finansiering fra Gjensidige og Santander!

Du finner oss i Grong og Trondheim. Begge våre avdelinger er fullt utstyrt med topp moderne verksted og svært gode utstillinger - totalt over 5 000 m2 innendørs utstillingshall!

Vi utfører service på alle merker og forhandler alle kjente merkevarer som ALDE, Thruma, hengerfeste, Oyster og rekvisita fra Max Fritid, KAMA m.m++

Begge avdelinger har en rikholdig tilbehørsbutikk.

Du finner full veibeskrivelse til våre avdelinger, komplett utvalg og mer informasjon på vår hjemmeside www.namsenauto.no.

Kontaktinformasjon Salg Grong:

Sigrid Hongseth - 403 84 999 / sigrid@namsenauto.no

Joakim Sundvik - 405 66 999 / joakim@namsenauto.no

Geir Arne Opdahl - 481 49 999 / geir@namsenauto.no

Jo Morten Grande - 917 89 999 / jomorten@namsenauto.no

Svein Nordbakk - 909 22 999 / svein@namsenauto.no

Erik Sørkilflå - 958 59 999 / erik@namsenauto.no

Kontaktinformasjon Salg Trondheim:

Bjarne Knutsen - 405 64 999 / bjarne@namsenauto.no

Christoffer Brandvik - 909 18 937 / christoffer@namsenauto.no

Vi tar forbehold om feil i annonseteksten.

Spørsmål? Spør en ekspert!

Har du spørsmål om Lmc/münsterland Vivo 705 K?