namsenauto.no/trondheim

Kontakt Namsen Auto Trondheim

Kontakt Namsen Auto Grong

Lurer du på noe? Spør!

Kabe Imperial 630 TDL E2 KS

Pris:

649 900,-

  • Salgstype: Fabrikkny
  • Årsmodell: 2019
  • Sengeplasser: 4
  • Lengde: 847
  • Totalvekt: 2000
  • Sted: Namsen Auto Trondheim, Melhus

Utstyr

  • Alufelger
  • Fast toalett
  • Fryseboks
  • Gulvvarme
  • Kjøleskap
  • Microbølgeovn
  • Radio / CD
  • Sentralvarme
  • Sommerhjul
  • Stekeovn
  • TV-Antenne
  • Vannbårne varme
  • Varmtvann

Produktbeskrivelse

Ref. nr: T000027

NÅ HAR VI ENDELIG FÅTT KABE IMPERIAL 630 TDL KS CAMPINGVOGN PÅ LAGER!!

Imperial 630 er den perfekte vognen for den som ønsker seg en kvalitetsvogn med god plass! Imperial har det meste av utstyr som du trenger for å dra på tur.

Helt fremst i vogna er det en kjempefin salong i lyst skinn og et eksklusivt kjøkken i midten. Lengre bak i vogna er det 2 enkle senger og helt bakerst er det et stort og flott bad.

Av utstyr som kan nevnes er blant annet ALDE vannbåren varme, TV-antenne, CD/Radio, batteri med lader, air condition, Kabe sound system, mikro, keramisk toalett, smart d remote, formsydde matter, panorama vindu og mye mye mer.

Å bo i en Kabe Campingvogn er å leve med høy komfort og kvalitet i alle detaljer, hver dag.

Alle materialer er valgt ut med største nøyaktighet for å svare til dine forventninger.

Denne må sees!!

NAMSEN AUTO AS - Norges største caravan og bruktbilforretning ønsker deg velkommen som kunde!

Vi formidler over 1 400 enheter i året og har en unik erfaring med de fleste merker i markedet,

noe som gir deg som kunde en god trygghet ved ditt neste bil- eller caravan-kjøp!

Namsen Auto AS er forhandler for bl.a Kroken Caravan og ved våre to avdelinger leverer vi bl.a bobil og campingvogn fra

Niesmann-Bischof, Hymer, Laika, Carado, LMC, KABE, Adria og Sun Living, så her finnes det noe for ethvert ønske og behov!

Vi har til enhver tid et stort og bredt utvalg av brukte leveringsklare personbiler på lager - til gode priser!

Vi tar innbytte - alle merker er av interesse.

Vi tilbyr forsikring og finansiering fra Gjensidige og Santander!

Du finner oss i Grong og Trondheim. Begge våre avdelinger er fullt utstyrt med topp moderne verksted og svært gode utstillinger - totalt over 5 000 m2 innendørs utstillingshall!

Vi utfører service på alle merker og forhandler alle kjente merkevarer som ALDE, Truma, hengerfeste, Oyster og rekvisita fra Max Fritid, KAMA m.m++

Begge avdelinger har en rikholdig tilbehørsbutikk.

Du finner full veibeskrivelse til våre avdelinger, komplett utvalg og mer informasjon på vår hjemmeside www.namsenauto.no.

Kontaktinformasjon Salg Trondheim:

Bjarne Knutsen - 405 64 999 / bjarne@namsenauto.no

Christoffer Brandvik - 909 18 937 / christoffer@namsenauto.no

Dag Erik Ysland - 99 20 52 61 / dag.erik@namsenauto.no

Kontaktinformasjon Salg Grong:

Geir Arne Opdahl - 481 49 999 / geir@namsenauto.no

Jo Morten Grande - 917 89 999 / jomorten@namsenauto.no

Sigrid Hongseth - 403 84 999 / sigrid@namsenauto.no

Svein Nordbakk - 909 22 999 / svein@namsenauto.no

Erik Sørkilflå - 958 59 999 / erik@namsenauto.no

Rune Hanssen - 902 82 952 / rune@namsenauto.no

Vi tar forbehold om feil i annonseteksten

Spørsmål? Spør en ekspert!

Har du spørsmål om Kabe Imperial 630 TDL E2 KS?