namsenauto.no/trondheim

Kontakt Namsen Auto Trondheim

Kontakt Namsen Auto Grong

Lurer du på noe? Spør!

Kabe Classic 780 DGDL MASSE UTSTYR!

Pris:

549 900,-

  • Salgstype: Fabrikkny
  • Årsmodell: 2019
  • Sengeplasser: 6
  • Lengde: 931
  • Totalvekt: 2100
  • Sted: Namsen Auto Trondheim, Melhus

Utstyr

  • Alufelger
  • Fast toalett
  • Fryseboks
  • Gulvvarme
  • Kjøleskap
  • Microbølgeovn
  • Radio / CD
  • Sentralvarme
  • Sommerhjul
  • Stekeovn
  • TV-Antenne
  • Vannbårne varme
  • Varmtvann

Produktbeskrivelse

Ref: 000031

En meget godt utstyrt Kabe Classic 780 TGDL har kommet på lager hos oss!Her er det bare å dra på tur, eller kanskje du skal ha "hytte" på fjellet? Rikelig med plass til hele fammilien! 2 faste køyer bak med egen sofagruppe på siden. Romslig baderom med dusjmuligheter. Godt med skapplass. Av utstyr nevnes: Alde sentralvarme og vannbåren gulvarme, stort kjøle/fryseskap, koketopp med 3 bluss, kjøkken ventilator, led belysning, Heki 2 takluke, 2 tv holdere, hel myggnettdør, skiluke, alufelger mm. Akkurat denne vognen har komfortpakke(stort kjøleskap, heki 2, cd/dab radio, nakkeputer, mikrobølgeovn, stekeovn og glatte plater utvendig. Vognen leveres ferdig registrert med batteripakke og gassflaske!

NAMSEN AUTO AS - Norges største caravan og bruktbilforretning ønsker deg velkommen som kunde!

Vi formidler over 1 400 enheter i året og har en unik erfaring med de fleste merker i markedet,

noe som gir deg som kunde en god trygghet ved ditt neste bil- eller caravan-kjøp!

Namsen Auto AS er forhandler for bl.a Kroken Caravan og ved våre to avdelinger leverer vi bl.a bobil og campingvogn fra

Niesmann-Bischof, Hymer, Laika, Carado, LMC, KABE, Adria og Sun Living, så her finnes det noe for ethvert ønske og behov!

Vi har til enhver tid et stort og bredt utvalg av brukte leveringsklare personbiler på lager - til gode priser!

Vi tar innbytte - alle merker er av interesse.

Vi tilbyr forsikring og finansiering fra Gjensidige og Santander!

Du finner oss i Grong og Trondheim. Begge våre avdelinger er fullt utstyrt med topp moderne verksted og svært gode utstillinger - totalt over 5 000 m2 innendørs utstillingshall!

Vi utfører service på alle merker og forhandler alle kjente merkevarer som ALDE, Truma, hengerfeste, Oyster og rekvisita fra Max Fritid, KAMA m.m++

Begge avdelinger har en rikholdig tilbehørsbutikk.

Du finner full veibeskrivelse til våre avdelinger, komplett utvalg og mer informasjon på vår hjemmeside www.namsenauto.no.

Kontaktinformasjon Salg Trondheim:

Christoffer Brandvik - 909 18 937 / christoffer@namsenauto.no

Bjarne Knutsen - 405 64 999 / bjarne@namsenauto.no

Dag Erik Ysland - 992 05 261 /dag.erik@namsenauto.no

Kontaktinformasjon Salg Grong:

Geir Arne Opdahl - 481 49 999 / geir@namsenauto.no

Jo Morten Grande - 917 89 999 / jomorten@namsenauto.no

Sigrid Hongseth - 403 84 999 / sigrid@namsenauto.no

Svein Nordbakk - 909 22 999 / svein@namsenauto.no

Erik Sørkilflå - 958 59 999 / erik@namsenauto.no

Vi tar forbehold om feil i annonseteksten

Spørsmål? Spør en ekspert!

Har du spørsmål om Kabe Classic 780 DGDL MASSE UTSTYR!?