namsenauto.no/trondheim

Kontakt Namsen Auto Trondheim

Kontakt Namsen Auto Grong

Lurer du på noe? Spør!

Adria Alpina 753 HK SKINN

Pris:

484 900,-

  • Salgstype: Fabrikkny
  • Årsmodell: 2019
  • Sengeplasser: 8
  • Lengde: 952
  • Totalvekt: 2500
  • Sted: Namsen Auto Trondheim, Melhus

Utstyr

  • Alufelger
  • Fast toalett
  • Fryseboks
  • Gulvvarme
  • Kjøleskap
  • Microbølgeovn
  • Sentralvarme
  • Sommerhjul
  • Stekeovn
  • Vannbårne varme
  • Varmtvann

Produktbeskrivelse

Ref: 004459

GJØR EN SVÆRT GOD HANDEL PÅ CAMPINGVOGN NÅ!

Helt ny modell fra Adria! Stort kjøkken i front og køyesenger og dinett gruppe bakerst. Dette er en helt rå familie vogn! Mange smarte oppbevaringsplasser både utvendig og innvendig. Godt utstyrt med bla: Alde sentral varme og vannbåren gulvarme, stort kjøle/fryseskap, kjøkkenventilator, blutooth stereo, dimmbar led belysning, Adrias nye uttrekbare bord, stekeovn, panorama vindu, tv holder, myggnet dør.mm..

Akkurat denne vognen har også plusspakken (micro, AKS kobbling, alu felger), formsydde matter, skinninteriør, Adria live stream (telefon styring) gassflaske, batteripakke og den leveres ferdig registrert!

NAMSEN AUTO AS - Norges største caravan og bruktbilforretning ønsker deg velkommen som kunde!

Vi formidler over 1 400 enheter i året og har en unik erfaring med de fleste merker i markedet,

noe som gir deg som kunde en god trygghet ved ditt neste bil- eller caravan-kjøp!

Namsen Auto AS er forhandler for bl.a Kroken Caravan og ved våre to avdelinger leverer vi bl.a bobil og campingvogn fra

Niesmann-Bischof, Hymer, Laika, Carado, LMC, KABE, Adria og Sun Living, så her finnes det noe for ethvert ønske og behov!

Vi har til enhver tid et stort og bredt utvalg av brukte leveringsklare personbiler på lager - til gode priser!

Vi tar innbytte - alle merker er av interesse.

Vi tilbyr forsikring og finansiering fra Gjensidige og Santander!

Du finner oss i Grong og Trondheim. Begge våre avdelinger er fullt utstyrt med topp moderne verksted og svært gode utstillinger - totalt over 5 000 m2 innendørs utstillingshall!

Vi utfører service på alle merker og forhandler alle kjente merkevarer som ALDE, Truma, hengerfeste, Oyster og rekvisita fra Max Fritid, KAMA m.m++

Begge avdelinger har en rikholdig tilbehørsbutikk.

Du finner full veibeskrivelse til våre avdelinger, komplett utvalg og mer informasjon på vår hjemmeside www.namsenauto.no.

Kontaktinformasjon Salg Trondheim:

Bjarne Knutsen - 405 64 999 / bjarne@namsenauto.no

Christoffer Brandvik - 909 18 937 / christoffer@namsenauto.no

Marius Prestbakk - 476 78 660 / marius@namsenauto.no

Dag Erik Ysland - 99 20 52 61 / dag.erik@namsenauto.no

Alf Petter Herskedal – 46 83 76 20 / alf@namsenauto.no

Kontaktinformasjon Salg Grong:

Geir Arne Opdahl - 481 49 999 / geir@namsenauto.no

Jo Morten Grande - 917 89 999 / jomorten@namsenauto.no

Sigrid Hongseth - 403 84 999 / sigrid@namsenauto.no

Svein Nordbakk - 909 22 999 / svein@namsenauto.no

Erik Sørkilflå - 958 59 999 / erik@namsenauto.no

Joakim Sundvik – 450 66 999 / joakim@namsenauto.no

Ole Kristian Balvold – 951 89 999 / okb@namsenauto.no

Vi tar forbehold om feil i annonseteksten

Spørsmål? Spør en ekspert!

Har du spørsmål om Adria Alpina 753 HK SKINN?