namsenauto.no/trondheim

Kontakt Namsen Auto Trondheim

Kontakt Namsen Auto Grong

Lurer du på noe? Spør!

Sun Living Alkove 75 DP

Pris:

835900,-

  • Salgstype: Fabrikkny
  • Årsmodell: 2019
  • Sengeplasser: 6
  • Lengde: 740
  • Kilometerstand: 250
  • Girkasse: Automat
  • Hjuldrift: Forhjulsdrift
  • Antall hestekrefter: 150
  • Sylindervolum: 2,3
  • Antall seter: 6
  • Sted: Namsen Auto Grong

Utstyr

  • ABS-bremser
  • Airbag fører
  • Airbag passasjer
  • Cruisekontroll
  • Dyrefri
  • Elektriske speil
  • Elektriske vinduer
  • Elvarme
  • Fast toalett
  • Hengerfeste
  • Kjøleskap
  • Kjørecomputer
  • Klimaanlegg bildel
  • Luftvarme
  • Løse tepper
  • Markise
  • Myggdør
  • Røykfri
  • Stekeovn
  • Varmtvann

Produktbeskrivelse

refr. J87767

Rommelig Sun Living A 75 DP med automat , 6 seter og trekkrok ( 2000kg ) er nå på vårt lager.

Vi formidler over 1 400 enheter i året og har en unik erfaring med de fleste merker i markedet,

noe som gir deg som kunde en god trygghet ved ditt neste bil- eller caravan-kjøp!

Namsen Auto AS er forhandler for bl.a Kroken Caravan og ved våre to avdelinger leverer vi bl.a bobil og campingvogn fra

Niesmann-Bischof, Hymer, Laika, Carado, LMC, KABE, Adria og Sun Living, så her finnes det noe for ethvert ønske og behov!

Vi har til enhver tid et stort og bredt utvalg av brukte leveringsklare personbiler på lager - til gode priser!

Vi tar innbytte - alle merker er av interesse.

Vi tilbyr forsikring og finansiering fra Gjensidige og Santander!

Du finner oss i Grong og Trondheim. Begge våre avdelinger er fullt utstyrt med topp moderne verksted og svært gode utstillinger – totalt over 5 000 m2 innendørs utstillingshall!

Vi utfører service på alle merker og forhandler alle kjente merkevarer som ALDE, Thruma, hengerfeste, Oyster og rekvisita fra Max Fritid, KAMA m.m++

Begge avdelinger har en rikholdig tilbehørsbutikk.

Du finner full veibeskrivelse til våre avdelinger, komplett utvalg og mer informasjon på vår hjemmeside www.namsenauto.no.

Kontaktinformasjon Salg Grong:

Geir Arne Opdahl - 481 49 999 / geir@namsenauto.no

Jo Morten Grande - 917 89 999 / jomorten@namsenauto.no

Sigrid Hongseth - 403 84 999 / sigrid@namsenauto.no

Svein Nordbakk - 909 22 999 / svein@namsenauto.no

Erik Sørkilflå - 958 59 999 / erik@namsenauto.no

Kontaktinformasjon Salg Trondheim

Bjarne Knutsen – 405 64 999 / bjarne@namsenauto.no

Christoffer Brandvik – 909 18 937 / christoffer@namsenauto.no

Vi tar forbehold om feil i annonseteksten

Spørsmål? Spør en ekspert!

Har du spørsmål om Sun Living Alkove 75 DP?