Namsen Auto Trondheim

Kontakt Namsen Auto Trondheim

Lurer du på noe? Spør!

Denne siden er beskyttet av reCAPTCHA og Google Personvernerklæring og Vilkår for bruk er gjeldende.

Knaus Silver Line Sport

Pris:

kr 389 900

  • Salgstype: Brukt
  • Årsmodell: 2006
  • Sengeplasser: 4
  • Lengde: 686
  • Første registrering: 10.01.2006
  • Kilometerstand: 175000
  • Girkasse: Manuell
  • Hjuldrift: Forhjulsdrift
  • Antall hestekrefter: 114
  • Sylindervolum: 2.5
  • Antall seter: 4
  • Totalvekt: 3500
  • Nyttelast: 740
  • Sted: Namsen Auto Trondheim, Øysand

Utstyr

  • Airbag fører
  • Elektriske vinduer
  • Gassalarm
  • Hengerfeste
  • Kjøleskap
  • Lettmetallfelger
  • Luftvarme
  • Markise
  • Myggdør
  • Radio/CD
  • Sykkelstativ
  • TV
  • TV-antenne
  • Varmtvann

Produktbeskrivelse

NAMSEN AUTO AS - Norges største caravan- og bruktbilforretning med avdelinger i Grong og på Øysand sør for Trondheim, ønsker deg velkommen som kunde!

Vi formidler over 1 400 enheter i året og har en unik erfaring med de fleste merker i markedet, noe som gir deg som kunde en god trygghet ved ditt neste bil- eller caravankjøp! 
Namsen Auto AS er forhandler for bl.a Solid Import og ved våre to avdelinger leverer vi bl.a bobil og campingvogn fra 
  • Niesmann-Bischoff
  • Hymer 
  • Laika 
  • Carado 
  • LMC 
  • KABE 
  • Adria 
  • Sun Living
Vi har til enhver tid et stort og bredt utvalg av brukte, leveringsklare personbiler på lager - til gode priser! Vi tar innbytte - alle merker er av interesse. Vi tilbyr forsikring og finansiering fra Gjensidige og Santander! 
Begge våre avdelinger i Grong og på Øysand er fullt utstyrt med topp moderne verksted og svært gode utstillinger - totalt over 5.000 m2 innendørs utstillingshall! 

Vi utfører service på alle merker og forhandler alle kjente merkevarer som ALDE, Truma, hengerfeste, Oyster og rekvisita fra Max Fritid, KAMA m.m++ 
Begge avdelinger har en rikholdig tilbehørsbutikk. Du finner full veibeskrivelse til våre avdelinger, komplett utvalg og mer informasjon på vår hjemmeside www.namsenauto.no


  • Kontaktinformasjon Salg Trondheim:  
Bjarne Knutsen - 405 64 999 / bjarne@namsenauto.no 
Christoffer Brandvik -90918937 / christoffer@namsenauto.no 
Marius Prestbakk - 476 78 660 / marius@namsenauto.no
Dag Erik Ysland - 992 05 261 / dag.erik@namsenauto.no


  • Kontaktinformasjon Salg Grong:  
Geir Arne Opdahl - 481 49 999 / geir@namsenauto.no 
Jo Morten Grande - 917 89 999 / jomorten@namsenauto.no 
Sigrid Hongseth - 403 84 999 / sigrid@namsenauto.no 
Svein Nordbakk - 909 22 999 / svein@namsenauto.no 
Erik Sørkilflå - 958 59 999 / erik@namsenauto.no
Joakim Sundvik - 405 66 9999 / joakim@namsenauto.no
Ole Kristian Balvold - 951 89 999 / okb@namsenauto.no 

Vi tar forbehold om feil i annonseteksten.

Spørsmål? Spør en ekspert!

Kontakt Namsen Auto Trondheim

Har du spørsmål om Knaus Silver Line Sport?

Denne siden er beskyttet av reCAPTCHA og Google Personvernerklæring og Vilkår for bruk er gjeldende.