namsenauto.no/trondheim

Kontakt Namsen Auto Trondheim

Kontakt Namsen Auto Grong

Lurer du på noe? Spør!

Kabe Travel Master x780 LQB *ÅRETS NYHET MED 5 SETER*

Pris:

1369900,-

  • Salgstype: Fabrikkny
  • Årsmodell: 2019
  • Sengeplasser: 5
  • Lengde: 774
  • Kilometerstand: 500
  • Girkasse: Automat
  • Hjuldrift: Forhjulsdrift
  • Antall hestekrefter: 150
  • Sylindervolum: 2,3
  • Antall seter: 5
  • Totalvekt: 4500
  • Nyttelast: 920
  • Sted: Namsen Auto Trondheim, Øysand

Utstyr

  • ABS-bremser
  • Airbag fører
  • Airbag passasjer
  • Antiskrens
  • Antispinn
  • Cruisekontroll
  • Dieselpartikkelfilter
  • DVD
  • Dyrefri
  • Elektriske speil
  • Elektriske vinduer
  • Fast toalett
  • Frostfri spillvanntank
  • Frostfri vanntank
  • Gulvvarme
  • Kjøleskap
  • Kjørecomputer
  • Klimaanlegg bildel
  • Lettmetallfelger
  • Løse tepper
  • Markise
  • Myggdør
  • Navigasjonssystem
  • Radio/CD
  • Ryggekamera
  • Røykfri
  • Sentrallås
  • Stekeovn
  • Tilleggsvarme (f.eks Vebasto)
  • TV-antenne
  • Vannbåren varme
  • Varmtvann

Produktbeskrivelse

Ref: K38503

ÅRETS NYHET FRA KABE ER ANKOMMET HOS OSS!!

I den helt nye x780 LQB finnes det godt med plass! Lengst bak i bilen er det plassert en stor dobbeltseng og over salongen finnes det en nedsenkbar seng med plass for to personer. Et praktisk L-formet kjøkken, matplass for fem personer, separat baderom og dusj gjør det ekstra bekvemt på ferien.

Av utstyr som kan nevnes er blant annet formsydde gulvmatter, navigasjonspakke, 4,5 meter markise ink. LED-belysning, solcelle, 5. belteplass, ALDE AGS II PRO, ekstra varmepakke, air vent, vannbåren gulvvarme i førerhus, varmeveksler, webasto, fjernstyrt sentrallås, kjøkkenvifte, stekeovn, Kabe Smart D touchscreen, multimediaspiller med CD, DVD, MP3-spiller og ryggekamera, TV-antenne, bevegelsesalarm og mye mye mer!!

En svært pen bil som bør sees. Ta kontakt for mer informasjon!

NAMSEN AUTO AS - Norges største caravan og bruktbilforretning ønsker deg velkommen som kunde!

Vi formidler over 1 400 enheter i året og har en unik erfaring med de fleste merker i markedet,

noe som gir deg som kunde en god trygghet ved ditt neste bil- eller caravan-kjøp!

Namsen Auto AS er forhandler for bl.a Kroken Caravan og ved våre to avdelinger leverer vi bl.a bobil og campingvogn fra

Niesmann-Bischof, Hymer, Laika, Carado, LMC, KABE, Adria og Sun Living, så her finnes det noe for ethvert ønske og behov!

Vi har til enhver tid et stort og bredt utvalg av brukte leveringsklare personbiler på lager - til gode priser!

Vi tar innbytte - alle merker er av interesse.

Vi tilbyr forsikring og finansiering fra Gjensidige og Santander!

Du finner oss i Grong og Trondheim. Begge våre avdelinger er fullt utstyrt med topp moderne verksted og svært gode utstillinger - totalt over 5 000 m2 innendørs utstillingshall!

Vi utfører service på alle merker og forhandler alle kjente merkevarer som ALDE, Thruma, hengerfeste, Oyster og rekvisita fra Max Fritid, KAMA m.m++

Begge avdelinger har en rikholdig tilbehørsbutikk.

Du finner full veibeskrivelse til våre avdelinger, komplett utvalg og mer informasjon på vår hjemmeside www.namsenauto.no.

Kontaktinformasjon Salg Trondheim:

Marius Prestbakk - 476 78 660 / marius@namsenauto.no

Christoffer Brandvik - 909 18 937 / christoffer@namsenauto.no

Bjarne Knutsen - 405 64 999 / bjarne@namsenauto.no

Dag Erik Ysland - 99 20 52 61 / dag.erik@namsenauto.no

Alf Petter Herskedal – 46 83 76 20 / alf@namsenauto.no

Kontaktinformasjon Salg Grong:

Geir Arne Opdahl - 481 49 999 / geir@namsenauto.no

Jo Morten Grande - 917 89 999 / jomorten@namsenauto.no

Sigrid Hongseth - 403 84 999 / sigrid@namsenauto.no

Svein Nordbakk - 909 22 999 / svein@namsenauto.no

Erik Sørkilflå - 958 59 999 / erik@namsenauto.no

Joakim Sundvik – 450 66 999 / joakim@namsenauto.no

Ole Kristian Balvold – 951 89 999 / okb@namsenauto.no

Vi tar forbehold om feil i annonseteksten.

Spørsmål? Spør en ekspert!

Kontakt Namsen Auto Trondheim

Kontakt Namsen Auto Grong

Har du spørsmål om Kabe Travel Master x780 LQB *ÅRETS NYHET MED 5 SETER*?