namsenauto.no/trondheim

Kontakt Namsen Auto Trondheim

Kontakt Namsen Auto Grong

Lurer du på noe? Spør!

Kabe Travel Master I810 LGB Tandem *5 seter - SOM NY*

Pris:

1699900,-

  • Salgstype: Brukt
  • Årsmodell: 2018
  • Sengeplasser: 5
  • Lengde: 821
  • Første registrering: 12.03.2018
  • Kilometerstand: 9500
  • Girkasse: Automat
  • Hjuldrift: Forhjulsdrift
  • Antall hestekrefter: 180
  • Sylindervolum: 2.3
  • Antall seter: 5
  • Totalvekt: 5000
  • Nyttelast: 905
  • Sted: Namsen Auto Trondheim, Øysand

Utstyr

  • ABS-bremser
  • Airbag fører
  • Airbag passasjer
  • Antiskrens
  • Antispinn
  • Automatisk parabol
  • Bilalarm
  • Cruisekontroll
  • Dieselpartikkelfilter
  • DVD
  • Dyrefri
  • Elektriske speil
  • Elektriske vinduer
  • Fast toalett
  • Frostfri spillvanntank
  • Frostfri vanntank
  • Gulvvarme
  • Kjøleskap
  • Kjørecomputer
  • Lettmetallfelger
  • Markise
  • Myggdør
  • Navigasjonssystem
  • Radio/CD
  • Ryggekamera
  • Røykfri
  • Sentrallås
  • Stekeovn
  • Tilleggsvarme (f.eks Vebasto)
  • TV
  • TV-antenne
  • Vannbåren varme
  • Varmtvann

Produktbeskrivelse

Ref. VH95038

EN LEKKER OG VELUTSTYRT KABE TRAVEL MASTER I 810 LGB ANKOMMET HOS OSS!

En perfekt helårsbil med 180 hk og automatgir registrert for 5 personer!

Å bo i en Kabe bobil er å leve med høy komfort og kvalitet i alle detaljer, hver dag.

Alle materialer er valgt ut med største nøyaktighet for å svare til dine forventninger.

Av utstyr som kan nevnes er blant annet elektrisk markise, ALDE vannbåren varme, webasto, 2-DIN spiller med navigasjon/ryggekamera/dabradio, multifunksjonsratt og girkule i skinn, elektrisk senkeseng, stekeovn, avtrekksvifte på kjøkken, elektrisk blendegardin i førerhus, TV-antenne, oyster helautomatisk parabol, sentrallås, cruisekontroll mm.

En svært pen bil som bør sees. Ta kontakt for mer informasjon!

NAMSEN AUTO AS - Norges største caravan og bruktbilforretning ønsker deg velkommen som kunde!

Vi formidler over 1 400 enheter i året og har en unik erfaring med de fleste merker i markedet,

noe som gir deg som kunde en god trygghet ved ditt neste bil- eller caravan-kjøp!

Namsen Auto AS er forhandler for bl.a Kroken Caravan og ved våre to avdelinger leverer vi bl.a bobil og campingvogn fra

Niesmann-Bischof, Hymer, Laika, Carado, LMC, KABE, Adria og Sun Living, så her finnes det noe for ethvert ønske og behov!

Vi har til enhver tid et stort og bredt utvalg av brukte leveringsklare personbiler på lager - til gode priser!

Vi tar innbytte - alle merker er av interesse.

Vi tilbyr forsikring og finansiering fra Gjensidige og Santander!

Du finner oss i Grong og Trondheim. Begge våre avdelinger er fullt utstyrt med topp moderne verksted og svært gode utstillinger - totalt over 5 000 m2 innendørs utstillingshall!

Vi utfører service på alle merker og forhandler alle kjente merkevarer som ALDE, Thruma, hengerfeste, Oyster og rekvisita fra Max Fritid, KAMA m.m++

Begge avdelinger har en rikholdig tilbehørsbutikk.

Du finner full veibeskrivelse til våre avdelinger, komplett utvalg og mer informasjon på vår hjemmeside www.namsenauto.no.

Kontaktinformasjon Salg Trondheim:

Bjarne Knutsen - 405 64 999 / bjarne@namsenauto.no

Christoffer Brandvik - 909 18 937 / christoffer@namsenauto.no

Marius Prestbakk - 476 78 660 / marius@namsenauto.no

Dag Erik Ysland - 99 20 52 61 / dag.erik@namsenauto.no

Alf Petter Herskedal – 46 83 76 20 / alf@namsenauto.no

Kontaktinformasjon Salg Grong:

Sigrid Hongseth - 403 84 999 / sigrid@namsenauto.no

Jo Morten Grande - 917 89 999 / jomorten@namsenauto.no

Geir Arne Opdahl - 481 49 999 / geir@namsenauto.no

Svein Nordbakk - 909 22 999 / svein@namsenauto.no

Erik Sørkilflå - 958 59 999 / erik@namsenauto.no

Joakim Sundvik - 405 66 9999 / joakim@namsenauto.no

Ole Kristian Balvold - 951 89 999 / okb@namsenauto.no

Vi tar forbehold om feil i annonseteksten.

Spørsmål? Spør en ekspert!

Kontakt Namsen Auto Trondheim

Kontakt Namsen Auto Grong

Har du spørsmål om Kabe Travel Master I810 LGB Tandem *5 seter - SOM NY*?