namsenauto.no/trondheim

Kontakt Namsen Auto Trondheim

Kontakt Namsen Auto Grong

Lurer du på noe? Spør!

Fiat Hymer Swing

Pris:

169900,-

  • Salgstype: Brukt
  • Årsmodell: 1999
  • Sengeplasser: 5
  • Lengde: 554
  • Første registrering: 13.09.2001
  • Kilometerstand: 101974
  • Girkasse: Manuell
  • Hjuldrift: Forhjulsdrift
  • Antall hestekrefter: 90
  • Sylindervolum: 1.9
  • Antall seter: 5
  • Totalvekt: 3200
  • Nyttelast: 785
  • Sted: Namsen Auto Grong

Utstyr

  • Fast toalett
  • Kjøleskap
  • Markise
  • Radio/CD
  • Røykfri
  • TV
  • TV-antenne
  • Varmtvann

Produktbeskrivelse

HEL OG GREI HYMER SWING MED PLASS TIL 5 PERSONER ER NETTOPP ANKOMMET OSS!!

Dette er en bil vi selger slik den står uten garanti grunnet alder.

Ta kontakt for mer info.

Praktisk bil med alt du trenger for fine turer:

Markise, kjøleskap med fryseboks, gassbluss, varmt og kaldt vann, fast toalett, mye skapplass, radio / CD, Truma kamin med luftvarme, manuelt stigtrinn osv.

Ta kontakt eller kom innom oss for en trivelig handel!

NAMSEN AUTO AS - Norges største caravan og bruktbilforretning ønsker deg velkommen som kunde!

Vi formidler over 1 400 enheter i året og har en unik erfaring med de fleste merker i markedet,

noe som gir deg som kunde en god trygghet ved ditt neste bil- eller caravan-kjøp!

Namsen Auto AS er forhandler for bl.a Kroken Caravan og ved våre to avdelinger leverer vi bl.a bobil og campingvogn fra

Niesmann-Bischof, Hymer, Laika, Carado, LMC, KABE, Adria og Sun Living, så her finnes det noe for ethvert ønske og behov!

Vi har til enhver tid et stort og bredt utvalg av brukte leveringsklare personbiler på lager - til gode priser!

Vi tar innbytte - alle merker er av interesse.

Vi tilbyr forsikring og finansiering fra Gjensidige og Santander!

Du finner oss i Grong og Trondheim. Begge våre avdelinger er fullt utstyrt med topp moderne verksted og svært gode utstillinger - totalt over 5 000 m2 innendørs utstillingshall!

Vi utfører service på alle merker og forhandler alle kjente merkevarer som ALDE, Truma, hengerfeste, Oyster og rekvisita fra Max Fritid, KAMA m.m++

Begge avdelinger har en rikholdig tilbehørsbutikk.

Du finner full veibeskrivelse til våre avdelinger, komplett utvalg og mer informasjon på vår hjemmeside www.namsenauto.no.

Kontaktinformasjon Salg Grong:

Jo Morten Grande - 917 89 999 / jomorten@namsenauto.no

Geir Arne Opdahl - 481 49 999 / geir@namsenauto.no

Sigrid Hongseth - 403 84 999 / sigrid@namsenauto.no

Svein Nordbakk - 909 22 999 / svein@namsenauto.no

Erik Sørkilflå - 958 59 999 / erik@namsenauto.no

Kontaktinformasjon Salg Trondheim:

Christoffer Brandvik - 909 18 937 / christoffer@namsenauto.no

Bjarne Knutsen - 405 64 999 / bjarne@namsenauto.no

Dag Erik Ysland - 992 05 261 /dag.erik@namsenauto.no

Vi tar forbehold om feil i annonseteksten

Spørsmål? Spør en ekspert!

Kontakt Namsen Auto Trondheim

Kontakt Namsen Auto Grong

Har du spørsmål om Fiat Hymer Swing?