Namsen Auto Trondheim

Kontakt Namsen Auto Trondheim

Lurer du på noe? Spør!

Denne siden er beskyttet av reCAPTCHA og Google Personvernerklæring og Vilkår for bruk er gjeldende.

Carado Camper van 600

Pris:

kr 649 900

  • Salgstype: Fabrikkny
  • Årsmodell: 2018
  • Sengeplasser: 4
  • Lengde: 599
  • Kilometerstand: 510
  • Girkasse: Manuell
  • Antall hestekrefter: 130
  • Sylindervolum: 2,3
  • Antall seter: 4
  • Totalvekt: 3500
  • Nyttelast: 635
  • Sted: Namsen Auto Trondheim, Øysand

Utstyr

  • ABS-bremser
  • Airbag fører
  • Airbag passasjer
  • Cruisekontroll
  • Dieselpartikkelfilter
  • Elektriske speil
  • Elektriske vinduer
  • Fast toalett
  • Frostfri spillvanntank
  • Frostfri vanntank
  • Kjøleskap
  • Kjørecomputer
  • Klimaanlegg bildel
  • Lettmetallfelger
  • Luftvarme
  • Markise
  • Myggdør
  • Sentrallås

Produktbeskrivelse

Ref: G37783

RÅTØFF FABRIKKNY 2018 MODELL CARADO BYBOBIL TIL EN KNALLPRIS!!!

Se bilder - meget fin bybobil i sølvfarge med sorte detaljer som kler bilen svært godt!

Denne er blant annet utstyrt med følgende fra fabrikk:

16" aluminiumsfelger, markise, elektrisk stigtrinn, Truma varme på gass, myggnetting, forberedt for TV-antenne og ryggekamera, tåkelys i front, antispinn og antiskrens, cruisecontrol, isolert vanntank osv.

Vi monterer selvsagt alt utstyr du måtte ønske deg - bare ta kontakt eller kom innom for en trivelig handel!

NAMSEN AUTO AS - Norges største caravan og bruktbilforretning ønsker deg velkommen som kunde!

Vi formidler over 1 400 enheter i året og har en unik erfaring med de fleste merker i markedet,

noe som gir deg som kunde en god trygghet ved ditt neste bil- eller caravan-kjøp!

Namsen Auto AS er forhandler for bl.a Kroken Caravan og ved våre to avdelinger leverer vi bl.a bobil og campingvogn fra

Niesmann-Bischof, Hymer, Laika, Carado, LMC, KABE, Adria og Sun Living, så her finnes det noe for ethvert ønske og behov!

Vi har til enhver tid et stort og bredt utvalg av brukte leveringsklare personbiler på lager - til gode priser!

Vi tar innbytte - alle merker er av interesse.

Vi tilbyr forsikring og finansiering fra Gjensidige og Santander!

Du finner oss i Grong og Trondheim. Begge våre avdelinger er fullt utstyrt med topp moderne verksted og svært gode utstillinger - totalt over 5 000 m2 innendørs utstillingshall!

Vi utfører service på alle merker og forhandler alle kjente merkevarer som ALDE, Truma, hengerfeste, Oyster og rekvisita fra Max Fritid, KAMA m.m++

Begge avdelinger har en rikholdig tilbehørsbutikk.

Du finner full veibeskrivelse til våre avdelinger, komplett utvalg og mer informasjon på vår hjemmeside www.namsenauto.no.

Kontaktinformasjon Salg Trondheim:

Bjarne Knutsen - 405 64 999 / bjarne@namsenauto.no

Christoffer Brandvik - 909 18 937 / christoffer@namsenauto.no

Marius Prestbakk - 476 78 660 / marius@namsenauto.no

Dag Erik Ysland - 99 20 52 61 / dag.erik@namsenauto.no

Alf Petter Herskedal - 46 83 76 20 / alf@namsenauto.no

Kontaktinformasjon Salg Grong:

Geir Arne Opdahl - 481 49 999 / geir@namsenauto.no

Jo Morten Grande - 917 89 999 / jomorten@namsenauto.no

Sigrid Hongseth - 403 84 999 / sigrid@namsenauto.no

Svein Nordbakk - 909 22 999 / svein@namsenauto.no

Erik Sørkilflå - 958 59 999 / erik@namsenauto.no

Joakim Sundvik - 450 66 999 / joakim@namsenauto.no

Ole Kristian Balvold - 951 89 999 / okb@namsenauto.no

Vi tar forbehold om feil i annonseteksten

Spørsmål? Spør en ekspert!

Kontakt Namsen Auto Trondheim

Har du spørsmål om Carado Camper van 600?

Denne siden er beskyttet av reCAPTCHA og Google Personvernerklæring og Vilkår for bruk er gjeldende.

Vil du lese mer?