Namsen Auto Trondheim

Kontakt Namsen Auto Trondheim

Lurer du på noe? Spør!

Denne siden er beskyttet av reCAPTCHA og Google Personvernerklæring og Vilkår for bruk er gjeldende.

Bürstner City Car 601

Pris:

kr 699 900

  • Salgstype: Fabrikkny
  • Årsmodell: 2018
  • Sengeplasser: 4
  • Lengde: 599
  • Kilometerstand: 500
  • Girkasse: Automat
  • Hjuldrift: Forhjulsdrift
  • Antall hestekrefter: 130
  • Sylindervolum: 2,3
  • Antall seter: 4
  • Totalvekt: 3500
  • Nyttelast: 600
  • Sted: Namsen Auto Trondheim, Øysand

Utstyr

  • ABS-bremser
  • Airbag fører
  • Airbag passasjer
  • Cruisekontroll
  • Dieselpartikkelfilter
  • Elektriske speil
  • Elektriske vinduer
  • Fast toalett
  • Frostfri spillvanntank
  • Frostfri vanntank
  • Kjøleskap
  • Kjørecomputer
  • Klimaanlegg bildel
  • Lettmetallfelger
  • Luftvarme
  • Markise
  • Myggdør
  • Sentrallås
  • Varmtvann

Produktbeskrivelse

Ref: F93848

Vi har endelig fått en Bürstner City Car 601 i vårt sortiment hos oss. Dette er en svært praktisk bybobil på 599 cm lengde med elektrisk senkeseng bak, som gjør at man med enkle grep får hele 4 fullverdige soveplasser.

Ellers er bilen delikat innredet med fine fargevalg.

Av utstyr nevnes: markise, 16" alufelger, myggnett i dør, remissgardiner i førerhus, automatgir, Truma varmesystem, kompressorkjøleskap, elektrisk senkeseng mm.

Ta kontakt for en hyggelig handel!

NAMSEN AUTO AS - Norges største caravan og bruktbilforretning ønsker deg velkommen som kunde!

Vi formidler over 1 400 enheter i året og har en unik erfaring med de fleste merker i markedet,

noe som gir deg som kunde en god trygghet ved ditt neste bil- eller caravan-kjøp!

Namsen Auto AS er forhandler for bl.a Kroken Caravan og ved våre to avdelinger leverer vi bl.a bobil og campingvogn fra

Niesmann-Bischof, Hymer, Laika, Carado, LMC, KABE, Adria og Sun Living, så her finnes det noe for ethvert ønske og behov!

Vi har til enhver tid et stort og bredt utvalg av brukte leveringsklare personbiler på lager - til gode priser!

Vi tar innbytte - alle merker er av interesse.

Vi tilbyr forsikring og finansiering fra Gjensidige og Santander!

Du finner oss i Grong og Trondheim. Begge våre avdelinger er fullt utstyrt med topp moderne verksted og svært gode utstillinger - totalt over 5 000 m2 innendørs utstillingshall!

Vi utfører service på alle merker og forhandler alle kjente merkevarer som ALDE, Truma, hengerfeste, Oyster og rekvisita fra Max Fritid, KAMA m.m++

Begge avdelinger har en rikholdig tilbehørsbutikk.

Du finner full veibeskrivelse til våre avdelinger, komplett utvalg og mer informasjon på vår hjemmeside www.namsenauto.no.

Kontaktinformasjon Salg Trondheim:

Christoffer Brandvik - 909 18 937 / christoffer@namsenauto.no

Bjarne Knutsen - 405 64 999 / bjarne@namsenauto.no

Dag Erik Ysland - 99 20 52 61 / dag.erik@namsenauto.no

Alf Petter Herskedal - 46 83 76 20 / alf@namsenauto.no

Kontaktinformasjon Salg Grong:

Geir Arne Opdahl - 481 49 999 / geir@namsenauto.no

Jo Morten Grande - 917 89 999 / jomorten@namsenauto.no

Sigrid Hongseth - 403 84 999 / sigrid@namsenauto.no

Svein Nordbakk - 909 22 999 / svein@namsenauto.no

Erik Sørkilflå - 958 59 999 / erik@namsenauto.no

Vi tar forbehold om feil i annonseteksten

Spørsmål? Spør en ekspert!

Kontakt Namsen Auto Trondheim

Har du spørsmål om Bürstner City Car 601?

Denne siden er beskyttet av reCAPTCHA og Google Personvernerklæring og Vilkår for bruk er gjeldende.