namsenauto.no/trondheim

Kontakt Namsen Auto Trondheim

Kontakt Namsen Auto Grong

Lurer du på noe? Spør!

Adria Matrix Nordkapp M 670 SL

Pris:

899 900,-

  • Salgstype: Fabrikkny
  • Årsmodell: 2019
  • Sengeplasser: 5
  • Lengde: 738
  • Kilometerstand: 750
  • Girkasse: Automat
  • Hjuldrift: Forhjulsdrift
  • Antall hestekrefter: 150
  • Sylindervolum: 2,3
  • Antall seter: 5
  • Sted: Namsen Auto Grong

Utstyr

  • ABS-bremser
  • Airbag fører
  • Airbag passasjer
  • Cruisekontroll
  • Dyrefri
  • Elektriske speil
  • Elektriske vinduer
  • Elvarme
  • Fast toalett
  • Frostfri spillvanntank
  • Frostfri vanntank
  • Gulvvarme
  • Kjøleskap
  • Kjørecomputer
  • Klimaanlegg bildel
  • Myggdør
  • Radio/CD
  • Ryggekamera
  • Røykfri
  • Sentrallås
  • Vannbåren varme
  • Varmtvann

Produktbeskrivelse

refr. K72734

Meget flott Adria Matrix Nordkapp M 670 SL med 2 enkle senger bak og med 5 registrerte sitteplasser er nå på vårt lager.

Med Alde og vannbåren gulvvarme får dere her en super bil til en MEGET HYGGELIG pris.

Denne bilen har formontert vår "Nordkapp" pakke som inneholder markise, TV + Riks TV antenne, gassalarm, radio / CD med integrert ryggekamera og DAB+ digitalradio. Denne tilkommer med 39 900 kroner på kjøpesummen (opprinnelig verdi ca 70 000 kroner).

TA KONTAKT FOR MER INFO!

NAMSEN AUTO AS - Norges største caravan og bruktbilforretning ønsker deg velkommen som kunde!

Vi formidler over 1 400 enheter i året og har en unik erfaring med de fleste merker i markedet,

noe som gir deg som kunde en god trygghet ved ditt neste bil- eller caravan-kjøp!

Namsen Auto AS er forhandler for bl.a Kroken Caravan og ved våre to avdelinger leverer vi bl.a bobil og campingvogn fra

Niesmann-Bischof, Hymer, Laika, Carado, LMC, KABE, Adria og Sun Living, så her finnes det noe for ethvert ønske og behov!

Vi har til enhver tid et stort og bredt utvalg av brukte leveringsklare personbiler på lager - til gode priser!

Vi tar innbytte - alle merker er av interesse.

Vi tilbyr forsikring og finansiering fra Gjensidige og Santander!

Du finner oss i Grong og Trondheim. Begge våre avdelinger er fullt utstyrt med topp moderne verksted og svært gode utstillinger – totalt over 5 000 m2 innendørs utstillingshall!

Vi utfører service på alle merker og forhandler alle kjente merkevarer som ALDE, Thruma, hengerfeste, Oyster og rekvisita fra Max Fritid, KAMA m.m++

Begge avdelinger har en rikholdig tilbehørsbutikk.

Du finner full veibeskrivelse til våre avdelinger, komplett utvalg og mer informasjon på vår hjemmeside www.namsenauto.no.

Kontaktinformasjon Salg Grong:

Geir Arne Opdahl - 481 49 999 / geir@namsenauto.no

Jo Morten Grande - 917 89 999 / jomorten@namsenauto.no

Joakim Sundvik - 405 66 999 /

joakim@namsenauto.no

Sigrid Hongseth - 403 84 999 / sigrid@namsenauto.no

Svein Nordbakk - 909 22 999 / svein@namsenauto.no

Erik Sørkilflå - 958 59 999 / erik@namsenauto.no

Kontaktinformasjon Salg Trondheim

Bjarne Knutsen – 405 64 999 / bjarne@namsenauto.no

Christoffer Brandvik – 909 18 937 / christoffer@namsenauto.no

Vi tar forbehold om feil i annonseteksten

Spørsmål? Spør en ekspert!

Har du spørsmål om Adria Matrix Nordkapp M 670 SL?