namsenauto.no/trondheim

Kontakt Namsen Auto Trondheim

Kontakt Namsen Auto Grong

Lurer du på noe? Spør!

Adria Matrix M 680 SL

Pris:

599900,-

  • Salgstype: Brukt
  • Årsmodell: 2011
  • Sengeplasser: 4
  • Lengde: 737
  • Første registrering: 15.04.2011
  • Kilometerstand: 90206
  • Girkasse: Manuell
  • Hjuldrift: Forhjulsdrift
  • Antall hestekrefter: 130
  • Sylindervolum: 2.3
  • Antall seter: 4
  • Totalvekt: 4000
  • Nyttelast: 930
  • Sted: Namsen Auto Trondheim, Melhus

Utstyr

  • ABS-bremser
  • Airbag fører
  • Airbag passasjer
  • Cruisekontroll
  • Elektriske speil
  • Elektriske vinduer
  • Elvarme
  • Fast toalett
  • Frostfri vanntank
  • Gassalarm
  • Kjøleskap
  • Kjørecomputer
  • Klimaanlegg bildel
  • Lettmetallfelger
  • Luftvarme
  • Markise
  • Myggdør
  • Radio/CD
  • Ryggekamera
  • Stekeovn
  • Sykkelstativ
  • TV-antenne
  • Varmtvann

Produktbeskrivelse

Ref. XR56209

FLOTT ADRIA MATRIX M 680 SL MED SPESIELL BODELSLØSNING!

Velholdt bil med servicehistorikk.

Pent utstyrt bil med bl.a Thruma Combi oppvarming på både gass og strøm, alu.felger, TV-antenne, gassalarm, markise, cruisekontroll, kjørecomputer, elektriske vindu & speil, blendingsgardiner for førerhus, heve / senkeseng, sykkelstativ, ryggekamera, radio / CD med DAB+ digitalmottak, stekeovn m.m++

RING FOR MER INFO!

NAMSEN AUTO AS - Norges største caravan og bruktbilforretning ønsker deg velkommen som kunde!

Vi formidler over 1 400 enheter i året og har en unik erfaring med de fleste merker i markedet,

noe som gir deg som kunde en god trygghet ved ditt neste bil- eller caravan-kjøp!

Namsen Auto AS er forhandler for bl.a Kroken Caravan og ved våre to avdelinger leverer vi bl.a bobil og campingvogn fra

Niesmann-Bischof, Hymer, Laika, Carado, LMC, KABE, Adria og Sun Living, så her finnes det noe for ethvert ønske og behov!

Vi har til enhver tid et stort og bredt utvalg av brukte leveringsklare personbiler på lager - til gode priser!

Vi tar innbytte - alle merker er av interesse.

Vi tilbyr forsikring og finansiering fra Gjensidige og Santander!

Du finner oss i Grong og Trondheim. Begge våre avdelinger er fullt utstyrt med topp moderne verksted og svært gode utstillinger - totalt over 5 000 m2 innendørs utstillingshall!

Vi utfører service på alle merker og forhandler alle kjente merkevarer som ALDE, Thruma, hengerfeste, Oyster og rekvisita fra Max Fritid, KAMA m.m++

Begge avdelinger har en rikholdig tilbehørsbutikk.

Du finner full veibeskrivelse til våre avdelinger, komplett utvalg og mer informasjon på vår hjemmeside www.namsenauto.no.

Kontaktinformasjon Salg Trondheim:

Bjarne Knutsen - 405 64 999 / bjarne@namsenauto.no

Christoffer Brandvik - 909 18 937 / christoffer@namsenauto.no

Marius Prestbakk - 476 78 660 / marius@namsenauto.no

Dag Erik Ysland - 99 20 52 61 / dag.erik@namsenauto.no

Alf Petter Herskedal – 46 83 76 20 / alf@namsenauto.no

Kontaktinformasjon Salg Grong:

Jo Morten Grande - 917 89 999 / jomorten@namsenauto.no

Joakim Sundvik - 405 66 999 / joakim@namsenauto.no

Geir Arne Opdahl - 481 49 999 / geir@namsenauto.no

Sigrid Hongseth - 403 84 999 / sigrid@namsenauto.no

Svein Nordbakk - 909 22 999 / svein@namsenauto.no

Erik Sørkilflå - 958 59 999 / erik@namsenauto.no

Ole Kristian Balvold - 951 89 999 / okb@namsenauto.no

Vi tar forbehold om feil i annonseteksten

Spørsmål? Spør en ekspert!

Har du spørsmål om Adria Matrix M 680 SL?