Kontakt Namsen Auto Trondheim

Dag-Erik-Ysland.jpg
Dag Erik Ysland
Salgsleder 
Bjarne-Knutsen.jpg
Bjarne Knutsen
Selger 
Christoffer-Brandvik.jpg
Christoffer Brandvik
Selger 

Kontakt Namsen Auto Trondheim

Dag-Erik-Ysland.jpg
Dag Erik Ysland
Salgsleder 
Bjarne-Knutsen.jpg
Bjarne Knutsen
Selger 
Christoffer-Brandvik.jpg
Christoffer Brandvik
Selger 

Send oss dine spørsmål

Chat via Facebook

Lukk

Årsmodell

-

Totalvekt

-
kg

Lengde

-
cm

Pris

-
kr
Beklager, denne vogna er allerede solgt.
Denne vogna står hos Namsen Auto Trondheim.

Adria Alpina 573 UP *ALDE* Ukens kupp. Norges billigste!!!! NÅ kr 349 900

Ref: 027446

Dette er Norges billigste Alpina 573 UP, MED PANORAMAVINDU!

Moderne og unik på samme tid! Med sitt fantastiske og unike panoramavindu gjør at du kommer til å se verden på en helt ny måte.
Denne typen har en kjempefin salong helt fremst i vogna, sammen med et veldig moderne kjøkken. Bak i vogna er det en fransk seng med bad like ved.

Av utstyr som kan nevnes er alufelger, Alde vannbåren varme, kjøkkenvifte, kjøleskap, fryseboks, formsydde matter, stekeovn, røyk- og gassvarsler, bluetooth musikkanlegg, TV-holder, myggnettdør og mye mye mer.

DENNE MÅ SEES!

NAMSEN AUTO AS - Norges største caravan og bruktbilforretning ønsker deg velkommen som kunde!

Vi formidler over 1 400 enheter i året og har en unik erfaring med de fleste merker i markedet,
noe som gir deg som kunde en god trygghet ved ditt neste bil- eller caravan-kjøp!

Namsen Auto AS er forhandler for bl.a Kroken Caravan og ved våre to avdelinger leverer vi bl.a bobil og campingvogn fra
Niesmann-Bischof, Hymer, Laika, Carado, LMC, KABE, Adria og Sun Living, så her finnes det noe for ethvert ønske og behov!

Vi har til enhver tid et stort og bredt utvalg av brukte leveringsklare personbiler på lager - til gode priser!
Vi tar innbytte - alle merker er av interesse.
Vi tilbyr forsikring og finansiering fra Gjensidige og Santander!


Du finner oss i Grong og Trondheim. Begge våre avdelinger er fullt utstyrt med topp moderne verksted og svært gode utstillinger - totalt over 5 000 m2 innendørs utstillingshall!
Vi utfører service på alle merker og forhandler alle kjente merkevarer som ALDE, Truma, hengerfeste, Oyster og rekvisita fra Max Fritid, KAMA m.m++
Begge avdelinger har en rikholdig tilbehørsbutikk.

Du finner full veibeskrivelse til våre avdelinger, komplett utvalg og mer informasjon på vår hjemmeside www.namsenauto.no.

Kontaktinformasjon Salg Trondheim:

Bjarne Knutsen - 405 64 999 / bjarne@namsenauto.no
Christoffer Brandvik - 909 18 937 / christoffer@namsenauto.no
Dag Erik Ysland 99 20 52 61 / dag.erik@namsenauto.no

Kontaktinformasjon Salg Grong:

Geir Arne Opdahl - 481 49 999 / geir@namsenauto.no
Jo Morten Grande - 917 89 999 / jomorten@namsenauto.no
Sigrid Hongseth - 403 84 999 / sigrid@namsenauto.no
Svein Nordbakk - 909 22 999 / svein@namsenauto.no
Erik Sørkilflå - 958 59 999 / erik@namsenauto.no
Dag Sindre Werstad - 405 66 999 / dag@namsenauto.no
Rune Hanssen - 902 82 952 / rune@namsenauto.no


Vi tar forbehold om feil i annonseteksten

Har du spørsmål om Adria Alpina 573 UP *ALDE*?

E-post:
Telefon/Mobil:
Spørsmål / beskjed til Namsen Auto Trondheim:
Planløsning
Teknisk info
Årsmodell2018
Sengeplasser4
Totallengde773
Bredde245
Totalvekt1900
Egenvekt1600
VarmeAlde sentralvarme
Utstyr
  • Alufelger
  • Dyrefri
  • Fast toalett
  • Fryseboks
  • Røykfri
  • Sentralvarme
  • Sommerhjul
  • Stekeovn
  • Vannbårne varme
  • Varmtvann
5 års Norgesgaranti
Gjør en trygg handel
*Engangsavgiften for nye biler blir bestemt ved registrering.
Med forbehold om feil. Mål, vekter, bilder og utstyr kan avvike fra eksakt modell. Vennligst kontakt forhandler for komplett informasjon.

Bestill verkstedtime og deler